Bezpečný odpočinek pro Vaše miminko, klidný spánek pro Vás.

Monitor dechu

Milá maminko, milý tatínku!

Očekáváte příchod nového člena do Vaší rodiny? Pak by nedílnou součástí výbavičky pro Vaše miminko měl být i monitor dechu Baby Control Digital. Věnujte důslednou péči výběru zařízení, které Vaše děťátko hlídá ve dne v noci a dodá Vám klid při každodenní péči o Váš poklad.


Velkoobchodní spolupráce » CZ | SK | AT | DE

VÝHRADNÍ A AUTORIZOVANÝ DOVOZCE A DISTRIBUTOR MONITORU DECHU BABY CONTROL DIGITAL PRO ČESKOU REPUBLIKU, SLOVENSKO, POLSKO, RAKOUSKO A NĚMECKO.


Chcete se stát naším obchodním partnerem a prodejcem monitoru dechu Baby Control Digital? Neváhejte nás kontaktovat, obratem se s Vámi spojíme. Jsme distributorem tohoto vysoce kvalitního monitoru dechu Baby Control Digital nejen u nás v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Pro Vás, naše budoucí partnery, máme připraveny veškeré potřebné propagační materiály - obrázky (i v tiskové kvalitě), návody (CZ, SK, DE, EN, HU) a všechny technické informace (atesty, certifikace) k monitoru dechu Baby Control Digital. To vše s podporou XML, CSV, XLS, SQL pro umístění na Vašem webu. Formáty lze také dle Vašich potřeb přizpůsobit.

V rámci spolupráce nevyžadujeme žádné minimální odběry. Je na Vás, jaké tempo prodeje si zvolíte. Našim partnerům nabízíme také pomoc při řešení všech procesů spojených s objednávkou.

Zaujala Vás naše nabídka, potřebujete podrobnější informace? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vše zodpovíme.